Dzień Przedszkolaka

thumb_DSC07915Hasłem przewodnim Dnia Przedszkolaka 2017r. w naszym przedszkolu było "Przedszkolaki świętują na sportowo”. Trzylatki i czterolatki spotkały się na przedszkolnym holu, gdzie czekali na nich Jaś i Małgosia. Bohaterowie  bajki – patroni naszego przedszkola, przekazali dzieciom informację o obchodzonym święcie. Następnie zaprosili przedszkolaki do wspólnej zabawy z chustą animacyjną oraz do zabaw przy muzyce.

Kolejnym etapem obchodu święta przedszkolaków były zabawy sportowe przygotowane w poszczególnych salach. Każdy młodszy przedszkolak mógł wziąć udział w skokach na konikach, w zabawach z balonami, rzutach piłeczkami i zabawach przy muzyce.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy dużo radości, uśmiechów na co dzień i samych wspaniałych chwil, Rodzicom gratulujemy cudownych pociech!